Радио Милева

Го криеше од јавноста: Јелена Костов конечно го покажа својот син (фото)

Го криеше од јавноста: Јелена Костов конечно го покажа својот син (фото)
foto: printscreen/pink.rs

Популарната пејачка Јелена Костов секој слободен момент го користи за да го помине со своето семејство.

Сопругот Миљан Вуљковиќ и синот Милија се центарот на нејзиното внимание, а неодамна имаа голем повод да слават.

Имено, нејзиниот наследник наполни две години, а парот направи гламурозна прослава.

 

View this post on Instagram

 

💛💚

A post shared by Jelena Kostov (@kostovjelena) on


Јелена за таа прилика објави фотографија од својот син и после две години за прв пат го покажа.

„Би се обидела со зборови да ја опишам оваа љубов, но за таа не постојат зборови. Момче мое мало, нека те чува Господ“ напиша Костов.

 

View this post on Instagram

 

Probala bih recima da opišem ovu ljubav ali te reci ne postoje 💙 Decace moj maleni neka mi te Bog dragi cuva 🙏💙

A post shared by Jelena Kostov (@kostovjelena) on

Нејзините следбеници и упатија многу комплименти и го честитаа роденденот на нејзиниот син.