Радио Милева

Го измами Саша Поповиќ, а сега се врати во „Ѕвездите на Гранд“ и воодушеви со својот изглед (фото) (фото)

Го измами Саша Поповиќ, а сега се врати во „Ѕвездите на Гранд“ и воодушеви со својот изглед (фото) (фото)
фото: принтскрин/јутуб

Кандидатката Милена Ѓукиќ моментално се натрпеварува во „Ѕвездите на Гранд“, а остана запаметена по тоа што го измами Саша Поповиќ.

Имено, таа го измами за годините велејќи дека има 16 гза може да се натпреварува во музичкото шоу.

фото: принтскрин/јутуб

Измамата ја открија нејзините родители во разговор со Воја Недељковиќ.

„Е добро, малку на почетокот лажевме за нејзините години и чичко Саша поверува дека има 16“ изјави Воја, а тоа го потврдија родителите на Милена.

Кандидатката се врати во регионалното музичко шоу и го го воодуешеви жирито со својот изглед бидејќи изгубила 12 килограми, а сите и дадоа позитивни коментари за нејзиниот изглед.

фото: принтскрин/јутуб

Нејзиниот настап може да го погледнете на 2:22:00.

Останати вести од Радио Милева