Радио Милева
се промени за 5 години

Ги водеше „Ѕвездите на Гранд“ наместо Сања Кужет, а сега познатата водителка изгледа непрепознатливо (фото)

Ги водеше „Ѕвездите на Гранд“ наместо Сања Кужет, а сега познатата водителка изгледа непрепознатливо (фото)
фото принтскрин/јутуб

Сања Чулибрк во 2016 година ја замени Сања Кужет во „Ѕвездите на Гранд“ бидејќи Кужет замина на породилно отсуство.

Откако Кужет се врати, нејзината колешка престана да го води музичкото шоу и се посвети на други емисии на „Гранд“.

Иако продолжи да се занимава со водителството и да води само една емисија, Сања не се појавува во медиумите.

фото: Инстаграм/принтскрин/сањачулибрк

Она што е интересно е тоа што во последните неколку години постојано го менуваше изгледот. Додека ги водеше „Ѕвездите на Гранд“ имаше кафеава коса која подоцна ја скрати.

Потоа, познатата водителка премина во русокоси, но и понатаму имаше кратка коса, но сега има долга руса коса.

фото: Инстаграм/принтскрин/сањачулибрк

Многумина велат дека изгледа непрепознатливо во однос на периодот пред пет години.

Останати вести од Радио Милева