Радио Милева
немаат големи очекувања

Ги објавија првите заеднички фотографии: Кендал Џенер ја потврди врската со НБА кошаркарската ѕвезда

Ги објавија првите заеднички фотографии: Кендал Џенер ја потврди врската со НБА кошаркарската ѕвезда
фото: профимедиа/бацкгрид/уса

Една од најплатените манекенки во светот и ѕвезда која се прослави во реалното шоу “Keeping Up With The Kardashians” на социјалните мрежи ја потврди својата врска со НБА ѕвездата Девин Букер.

Имено, веќе некое време се зборува дека се во врска, а сега кончено ја потврдија врската.

Кендал на социјалните мрежи објави фотографија со Девин, а во описот стави срциња. Кошаркарот исто така објави видео од Кендал на која се игра со куче и нивна заедничка фотографија од излет.

фото: принтскрин/инстаграм

„Ни од едната ни од другата страна нема големи очекувања или луди обврски“, вели извор близок на нив.

фото: принтскрин/инстаграм

„Не можам да верувам дека признаа“, „Пресладок пар“ се само некои од коментарите на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева