Радио Милева

Гастоз во „Ами Џи“ шоу ја откри вистината по приказните дека бил интимен со Луна Ѓогани во неговиот стан

Гастоз во „Ами Џи“ шоу ја откри вистината по приказните дека бил интимен со Луна Ѓогани во неговиот стан
фото:ненад маринковиќ,фанпејџ.принтскрин

Ненад Маринковиќ – Гастоз е хитот на новата епизода од шоуто „Ами Џи“!

Гастоз раскажа како поминал во Тајланд – меѓу другото, таму наводно имал „робинка“!

Победникот на „Парови“ зборуваше и за наводната „акција“ со Луна Ѓогани, што  се случила во неговиот стан, кога Марко Миљковиќ ја повикал да се смират.

 

View this post on Instagram

 

🔝🔝👑👑

A post shared by Nenad Marinkovic (@gastozz_stories) on

“Не бев со Луна. Мислам, бевме заедно во станот, но ништо не се случи. Не бевме сами. Беше и мојата екипа … Не треба секој што влегува во мојот стан да спие со мене , ” рече тој.

Останати вести од Радио Милева