Радио Милева

Фотографирана во кафуле: Јелена Карлеуша првпат насмеана по смртта на нејзината мајка (фото)

Фотографирана во кафуле: Јелена Карлеуша првпат насмеана по смртта на нејзината мајка (фото)
фото: инстаграм

По смртта на Дивна Карлеуша, која почина на 3 март, Јелена воопшто не го напушташе својот дом и не се појавуваше во јавност.

Пејачката Јелена Карлеуша вчерашното попладне го поминала во друштво на пријателите на Земунскиот кеј.  Карлеуша излегла со пријателите во едно кафуле каде останала околу 1час.

За разлика од претходните денови, Јелена била расположена и насмеана, што се гледа и на фотографијата.

За потсетување, Јелена заедно со нејзината тетка вчера повторно го посетила гробот на нејзината мајка.