Радио Милева

Фотографија од Цеца Ражнатовиќ која ќе ја погледнете двапати за да видите дали е гола (фото)

Фотографија од Цеца Ражнатовиќ која ќе ја погледнете двапати за да видите дали е гола (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Пејачката која го привлече вниманието на јавноста со својот изглед по враќањето од првиот настап од почетокот на пандемијата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, повторно го запали Инстаграм.

Откако сподели видео од авионот, таа објави слика поради која следбениците „двапати ја погледнаа Цеца за да проверат дали не е гола“.

 

View this post on Instagram

 

Perlepa noc u @viscoseclubofficial u Lucernu….. ??????

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Станува збор за селфи во кое нејзините кадрици и шминка се во прв план, односно градитите и недостатокот облека.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Останати вести од Радио Милева