Радио Милева

(ФОТО) Жешка мама: Катарина Ивановска се расоблече среде паркинг во Скопје

(ФОТО) Жешка мама: Катарина Ивановска се расоблече среде паркинг во Скопје

Нашата најактивна и позната макекенка со интернационална модна кариера, периодов е во родното Скопје, а бидејќи ретко е на домашен терен, инволвираните во модата кај нас веднаш посакуваат да ја вклучат во некој прокет.

Па така, овој пат убавата мама Кате позираше на еден скопски паркинг во разголено издание, потпрена на автомобилот кој во случајот и послужи како подвижен плакар.

Комбинацијата на парчињата е на блогерката Јована Зука, заедно со младиот дизајнер Игор Марков.

Super kul tim @jovanazuka @_____markov_____

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on


Инаку, најмногу коментари на фотографиите предизвика фит изгледот на Катарина која изгледа ултра секси и провокативно, а ако се помисли дека доби синче пред една година, таа навистина е жешка мама.

фото:инстаграм