Радио Милева

(ФОТО) Сексапилот е нејзиното најсилно оружје на Никол Шерзингер иако влезе во петтата деценија

(ФОТО) Сексапилот е нејзиното најсилно оружје на Никол Шерзингер иако влезе во петтата деценија
FOTO: PROFIMEDIA

Никол Шерзингер покажа дека не за џабе ја сметаа за една од најзгодните жени на светот, а во едноделен костим за капење во сина боја и шарена марама, воодушеви со својата појава.

Иако беше во необично издание за шетање по плажа, покриена повеќе од доволно, сепак мами погледи со својот природен сексапил, а нејзиното деколте не помина незабележано.

FOTO: PROFIMEDIA

Интересно е тоа дека Никол пред неколку дена го прослави 40-от роденден на Миконос, но тешко кој би и ги дал годините.

FOTO: PROFIMEDIA