Радио Милева

(ФОТО) Се породи пејачката од „Операција триумф“ – стана мајка на син!

(ФОТО) Се породи пејачката од „Операција триумф“ – стана мајка на син!

Хрватската пејачка Ана Бебиќ(32), која се прослави со учеството во „Операција триумф“ се породи и не свет донесе син.

Ана се породи во Белград, ноќта меѓу вторник и среда и за првпат се реализираше во улогата на мајка.

Пејачката за време на гостувањето во утринската програма кај Јована и Срѓан поради една изјава ги наведе сите да мислат дека носи девојче, меѓутоа, Ана на свет донесе здраво момче.

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

Инаку, ниту таа самата не го знаела полот на бебето, бидејќи сакала да се изненади.

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

фото:инстаграм