Радио Милева

(ФОТО) Ријана шокираше со стајлингот: Фановите и порачаа дека изгледа како да носи завеса и дека е дебела!

(ФОТО) Ријана шокираше со стајлингот: Фановите и порачаа дека изгледа како да носи завеса и дека е дебела!

Пејачката од Барбадос прилично ги разочара бројните обожаватели кога на фестивалот Коачела се појави во шокантен изглед.

Некои од следбениците и порачаа дека облекла забеса, а други дека има кеса на себе.

Долниот дел го дополни со чизми, кои исто така беа тема на дискусија.

-„Најглупавата модна комбинација која сум ја видела“,, „како одиш во тоалет со тоа“, „изгледаш дебело“, се само мал број од многуте коментари на Инстаграм.