Радио Милева

(ФОТО) Ријана на црвениот килим во фустан како кеса, сите ја критикуваа, а згора на тоа и испадна и брадавицата

(ФОТО) Ријана на црвениот килим во фустан како кеса, сите ја критикуваа, а згора на тоа и испадна и брадавицата

Во Лондон вчеравечер беше одржана премиерата на филмот „Оушн 8“ во кој главните улоги ги играат Сандра Булок, Ријана, Ен Хатвеј, Кејт Бланшет…

И додека Сандра Булок доби само позитивни коментари за изгледот, Ријана шокираше со своето издание, одоносно со фустанот кој го избра за премиерата на црвениот килим.

Многумина коментираат дела моделот личи на кеса за ѓубре.

Во еден момент РиРи доживеа непријатнпст која од длабокото деколте и испадна пупката.

Овој момент во никој случај не го пропуштија фотографите, а моментот за брзо се рашири по медиумите низ светот.

фото:profimedia