Радио Милева

(ФОТО) Ријана ја критикуваа поради килограмите, а сега таа се соблече по долна облека и покажа до каде е со вишокот!

(ФОТО) Ријана ја критикуваа поради килограмите, а сега таа се соблече по долна облека и покажа до каде е со вишокот!

Кај познатите личности доволно е да се појават само мали недостатоци за веднаш да станат мета на критика од јавноста и медиумите.

Тоа периодов и се случува на светски познатата музичка ѕвезда Ријана која постојано е на тапет поради тоа што ги покачи килограмите.

Ри Ри не многу се грижи за ваквите негативни коментари и ужива во себе со полни гради самодоверба.

when yo skirt too short.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

На нејзиниот профил на Инстаграм осамнаа нови фотографии на кои навистина се забележува дека е покрупна, но далеку од тоа дека изгледа дебело.

На една од фотографиите таа позира по црна долна облека од тантела и изгледа секси и атрактивно како и секогаш.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on