Радио Милева

(ФОТО) Распуштени голи гради и долари кај меѓуножјето: Карлеуша е кралица на шок изгледи!

(ФОТО) Распуштени голи гради и долари кај меѓуножјето: Карлеуша е кралица на шок изгледи!

Јасно е дека изглед на просечна дама никогаш нема да видиме кај српската поп-пејачка Јелена Карлеуша.

Токму затоа таа гордо стои на врвот како една од најатрактивните и најпопуларните на српската естрада.

За да се биде таков, треба тим, пари и секако оригиналност, а тоа воопшто не и недостига.

Секој следен ден е поглед кон нова шокантна фотографија од ексцентричниот и брутално провокативен изглед на Јелена кој скоро и да не е наменет за очите на помлади од 18 години.

Овој пат нејзиниот изглед беа чизми со принт од долари, како и такви гаќички.


Како што е ред, Јелена провоцираше најжестоко што знае и умее.

фото:instagram