Радио Милева

(ФОТО) Преслатка: Наташа Белвалац ги „стопи“ обожавателите со првата фотографија од ќеркичката!

(ФОТО) Преслатка: Наташа Белвалац ги „стопи“ обожавателите со првата фотографија од ќеркичката!

По недела ипол откако се породи, српската поп-пејачка Наташа Беквалац на социјалните мрежи ја објави правта фотографија со својата малечка Катја.

Како да стана некаква пракса првата фотографија со новороденчињата да биде од нивното раченце или стопалце, а овој тренд не го заобиколи ниту мама Ната.

Таа на Инстаграм објави токму ваква фотографија на која во своите дланки го држи малото стопалце на ќеркичката.

💗

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on


Фотографијата за многу кратко време доби многу коментари и лајкови од следбениците. Инаку, Наташа се породи минатата среда со царски рез во една приватна клиника во Белград.