Радио Милева

(ФОТО) Познатиот Омер качи некој килограм: Папараците го снимија на јахта разголен и без девојката

(ФОТО) Познатиот Омер качи некој килограм: Папараците го снимија на јахта разголен и без девојката

Турскиот актер Бариш Ардуч е фотографиран на јахта како ужива во летните денови заедно со друштво. Познатиот актер моментално летува во Мармарис.

Папараците го фотографираа на закотвената јахта во Бозбурн.

Внимание привлече тоа што Бариш е без својата понежна половина, актерката Гупсе Озај, но и тоа дека згодниот убавец качил некој килограм повеќе, па изгледа покрупно од претходно.

Која дама би можела да му одолее на Бариш?

Останати вести од Радио Милева