Радио Милева

(ФОТО) Познатата манекенка направи опасна поза на Миконос од која ја покажа интимата

(ФОТО) Познатата манекенка направи опасна поза на Миконос од која ја покажа интимата

Ако нешто не треба во јавност, тоа е она што неодамна на Миконос го приреди манекенката Емили Ратајковски.

Таа целосно се опушти и заборави на папараците, па заврши со срамна фотографија.

Таа моментално е со пријателите на популарниот остров, а во еден костим за капење кога направи ваква поза и ѕирна интимата.

FOTO: PROFIMEDIA

Емили се намести да ја фотографира пријателот ама папараците одзади имаа друг кадар, многу пожежок.