Радио Милева

(ФОТО) Облечена ама како гола: Карлеуша го запали „Гранд“

(ФОТО) Облечена ама како гола: Карлеуша го запали „Гранд“

Шоуто во „Ѕвездите на Гранд“ започнува со пристигнувањето на Јелена Карлеуша, а тој момент не го пропуштаат бројните новинарски екипи кое за секое следно снимање се пред вратите на продукцијата.

Овој пат Jелена се појави во едноставен кежуал стајлинг, кој само таа може и знае да го носи така.

На себе имаше монохроматска комбинација во  боја на кожа, сочинета од топ и хеланки кои ги оцртаа нејзините бујни атрибути.

Секако, нејзиното појавување не поминува без многу фотографии од секој агол.

Еве како изгледаше: