Радио Милева

(ФОТО) Новата фотографија на Емина Јаховиќ ги запали социјалните мрежи, фановите не престануваат да коментираат

(ФОТО) Новата фотографија на Емина Јаховиќ ги запали социјалните мрежи, фановите не престануваат да коментираат

Емина Јаховиќ последниве месеци беше под лупа на јавноста поради разводот од турскиот пејач Мустафа Сандал.

Судејќи по фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, очигледно е дека слободата и годи.

Пејачката позираше на улица во Истанбул во макси здолниште и куса маичка, па во таа прилика го покажа рамниот стомак и неверојатно тенкиот струк, кој предизвика лавина коментари.

Bebek walk #istanbul #today #goodvibes

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Редовните и напорни тренинзи ја донесоа до вакви резултати, а следбениците останаа зачудени колку потенко изгледа за разлика од претходно.