Радио Милева

(ФОТО) „Никогаш нема да го заборавам“: Карлеуша објави фотографија со нашиот Тоше, за која коментарите се редеа до недоглед!

(ФОТО) „Никогаш нема да го заборавам“: Карлеуша објави фотографија со нашиот Тоше, за која коментарите се редеа до недоглед!

Роденденот и датумот кога ја изгубивме нашата најголема музичка ѕвезда, Тоше Проески, не се единствените денови кога српската поп-пејачка Јелена Карлеуша го споменува, објавува и се сеќава на својот драг пријател и колега.

Спомените по времето кога се дружеа ја навјасаа, а тоа сакаше да го сподели со својата армија обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, таа објави фотографија на која е со својот сакан Тоше, документирана одамна, во тогаш многу убаво време, а денес толку тажно без него.

-Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена, а коментарите под фотографијата се редеа до недоглед на обожаватели од Србија, Македонија, Труција…

Вака некогаш изгледаа заедно: