Радио Милева

(ФОТО) Нема шанса да ја познаете: Бремената Ева Лонгорија фотографирана без шминка и со мрсна коса

(ФОТО) Нема шанса да ја познаете: Бремената Ева Лонгорија фотографирана без шминка и со мрсна коса

Популарната холивудска актерка Ева Лонгорија брои ситно до породувањето на своето прво дете.

Таа деновиве е „уловена“ од папараците без шминка и со неуредна коса, а во такво издание е непрепознатлива.

Папараците ја фотографираа кога одеше на плажа, а кога забележала дека ја фотографираат, била збунета.

Тоа го говорат и фотографиите во продолжение:

фото:profimedia

фото:profimedia