Радио Милева

(ФОТО) На вечера со згодна русокоса: Еве со кого Милан Станковиќ го славеше денот на љубовта и виното!

(ФОТО) На вечера со згодна русокоса:  Еве со кого Милан Станковиќ го славеше денот на љубовта и виното!

Милан Станковиќ многу брзо го најде патот да ги освои срцата на многу млади дами и за кратко доби армија обожавателки.

Сепак, по врската со колешка, љубовниот живот на познатиот пејач е вистинска мистерија за јавноста, а не и ни чудно што доста се шпекулираше за нивниот однос.

Поради тоа, фановите на Милан останаа збунети кога пејачот објави дека на денот на заљубените е на романтична вечера, а неговиот состанок предизвика реакции.

Станува збор за негова долгогодишна пријателка, но малкумина може да се пофалат во машко-женско пријателство, а кај нив трае веќе девет години.

Дали е само пријателство или има нешто повеќе, тоа го знаат најдобро самите.