Радио Милева

(ФОТО)Миа Борисављевиќ се поради пред една недела и покажа колку опасно згодно тело има!

(ФОТО)Миа Борисављевиќ се поради пред една недела и покажа колку опасно згодно тело има!

Мајките на малечки бебиња и деца, добро знаат дека не мпже многу цврсто да се спие навечер, ниту пак наутро… и се така додека не потпораснат.

Пејачката Миа Борисављевиќ е токму во тој период, а се породи пред само седум дена.

Таа на свет ја донесе ќерката Ема и со своите обожаватели редовно споделува фотографии.

Овој пат објави една таква утринска каде Ема ја држи во рацете, а во прв план се нејзините совршено витни нозе.

Kurir.rs/Foto Pritscreen