Радио Милева

(ФОТО) Македонското девојче ги запали бугарските плажи: Кога Емилија позира во танга сè наоколу испарува!

(ФОТО) Македонското девојче ги запали бугарските плажи: Кога Емилија позира во танга сè наоколу испарува!

Убавата и атрактивна македонска манекенка, модел и претставничка на македонската убавина низ светот, Емилија Розман, повторно се впушти во нова авантура претставувајќи се себе си на избор за убавина.

Овој пат таа е во Бугарија од каде на социјалните мрежи објави серија жешки фотографии од плажа каде позира во танга костим за капење.

Провокативни пози, згодно тело,  доза на шарм и харизма… нема сомнеж дека нашето македонско девојче уште еднаш ќе се врати со некоја тутула која само ќе го дополни нејзиното богато портфолио.

фото:инстаграм