Радио Милева

(ФОТО) Карлеуша повторно направи БУМ со стајлингот: Овој пат бунтовен и рокерски ама нозете ептен и беа запотени!

(ФОТО) Карлеуша повторно направи БУМ со стајлингот: Овој пат бунтовен и рокерски ама нозете ептен и беа запотени!

Неспорно е дека српската поп-ѕвезда Јелена Карлеуша е вистински махер во спојувањето на впечатливи и ексцентрични модни комбинации.

Папараците во Србија ја следат како ниедна друга позната личност во соседството, а пак таа секогаш е подготвена да се појави како вистинска ѕведа.

Овој пат на улица се појави облечена во бунтовно- рокерска комбинација, а пак на нозете има тренспарентни „чизми“, ако може и така да се наречат.

Моделот и тоа како е впечатлив и необичен, но проблемот беше материјалот од кои се изработени, па направи Јелена да биде запотена од стапалата, па се до над колената.

Сепак, многуте следбеници и обожаватели не и забележаа на ова, бидејќи според нив изгледа бомбастично.