Радио Милева

(ФОТО) Каков лош фоптошоп: Дара Бубамара во бикини го искриви цел струк – не личи на себе!

(ФОТО) Каков лош фоптошоп: Дара Бубамара во бикини го искриви цел струк – не личи на себе!

Дара Бубамара реши по концертот во Белград да се почести со едно патување.

Дестинацијата која ја избра е Дубаи и таму ужива веќе неколку дена. Секако неизоставен дел се фотографиите во бикини кои не ги заобиколи, дури и премногу се потруди за истите.

Меѓутоа, она што сите го забележаа е тоа што пејачката направи фотошоп и тоа доста неуспешен, па го искриви струкот.

Имено, тоа тоа е очигледно што доби грст негативни коментари.

Погледнете:

Dubai🌊🌊💜☀☀🍹🍧❤❤

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on