Радио Милева

(ФОТО) Како газела: Тамара Тодевска без гаќички на секси фотографија која не се заборава!

(ФОТО) Како газела: Тамара Тодевска без гаќички на секси фотографија која не се заборава!

Оние кои подобро ја познаваат, новинарите, па и нејзината публика, забележуваат дека откако Тамара Тодевска се оствари во улогата на мајка, доста се промени.

Иако нејзиниот сензибилитет, енергија и харизма кои ги поседува не може ништо да ги смени, сепак некои велат дека нејзината принцеза Хана и улогата на мајка го смирија нејзиниот темперамнет – што е и нормално.

🎤🎼🎹❤😍

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Пред неколку години, Тамара беше доста похрабра кога е во прашање провокацијата, а на една од тие постари фотосесии, го распосла својот раскош, а најсилните атрибути на себе ги нагласи во ултра секси парчиња гардероба, од кои на едната фотографија, барем изгледа дека не носи гаќички.

Овие ретро моменти, пејачката ги објави на кусите Инстаграм приказни, а освн што самата се наврати низ времето, ги потсети и своите обожаватели.

Ама, вакви фотки тешко кој заборава!