Радио Милева

(ФОТО) „Бомба и тоа атомска“: Сузана Гавазова го фотографираше задникот во кадар оддолу

(ФОТО) „Бомба и тоа атомска“: Сузана Гавазова го фотографираше задникот во кадар оддолу

Провокативните објави од профилот на социјалната мрежа Инстаграм кај фолекерката Сузана Гавазова станаа се почети, особено таквите од плажа каде е разголена во костим за капење.

Оние што посветуваат доста време во сала за вежбање, велат дека не направиле ништо ако тоа не го покажат, а веројатно така е и за Гавазова.

Slow jogging..😘😊🏖

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Како дојде топлата сезона, таа не чекаше многу за да замине на море и плажа и да го открие својот физички раскош на кој зимава напорно работеше.

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Па така, деновиве сервираше доста провокација од плажа, но со најновата фотографија  дополнително ги распамети своите следбеници со кадар оддолу во раскошниот задник.

#amore 😘😘😘😘😘

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

„Бомба и тоа атомска“, „што е ова“, „секси“,„топ“, се само дел од коментарите кои се најдоа под оваа жешка објава.

Инаку, покај уживањето на плажа, Сузе не мирува и професионално. Таа деновиве заедно со „Балкан бенд“ снима нова дуетска песна која го носи насловот „Камикази“.

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on