Радио Милева
што ќе каже Александра Пријовиќ?

Филип Живојиновиќ го промени изгледот, а веднаш следеше коментар и од Перо Антиќ (фото)

Филип Живојиновиќ го промени изгледот, а веднаш следеше коментар и од Перо Антиќ (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/ф.живојиновиќ

Филип Живојиновиќ, сопругот на Александра Пријовиќ има нов имиџ кој посебно им се допадна на неговите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, Филип ја ибричи главата и на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед. Под објавата се нижеа разни коментари.

фото: принтскрин/инстаграм/ф.живојиновиќ

Меѓу оние кои остави коментар беше и неговата пријателка Зорана Јовановиќ Зорана која напиша „Што е фризурата човече?“, напиша таа, а Филип не се огласи.

И Перо Антиќ остави коментар под фотографија на која Живојиновиќ го покажа имиџ. Перо остави емиткон со раце.

Ниту Александра Пријовиќ не се огласи по повод новиот изглед на сопругот.

Останати вести од Радио Милева