Радио Милева

Фатени на дело: Луна Џогани и Слоба имале секс пред „Задруга 2“

Фатени на дело: Луна Џогани и Слоба имале секс пред „Задруга 2“

Луна Џогани и Слоба Радановиќ очигледно ја обновиле својата врска која ја започнаа во првата сезона на „Задруга“.

На српските портали објавени се ексклузивини фотографии на кои се гледа како Слоба го напушта станот на Луна.

Пред неколку дена и самата Луна кажа дека Слоба бил во нејзиниот стан на кратко, но дека не ја поминале ноќта заедно.

Пејачот ја посетил блогерката два дена пред нејзиното влегување во втората сезона на „Задруга“ и ја поминале ноќта заедно. Според изворот на информациите кој до медумите пратил фотографии, Слоба кај Џогани пристигнал во доцните вечерни часови, а си заминал другиот ден во попладневните часови.

„Сите се изненадивме кога го видовме Слоба во доцните часови на Кошутњак. Јасно ни беше дека оди кај Луна. Тој пристигна околу 23ч, остана кај неа, а си замина утредента по 14часот. Веднаш по него, од зградата излезе Луна со своето куче и се прошета по крајот. Беше во опуштено издание, се гледаше дека тогаш се разбудила. Само тие знаат што се случувало меѓу тие четири ѕида, но очигледно имало и секс, вели сосетка која успеала да го фотографира Слоба.

За потсетување, Луна истакна дека пред влегувањето во „Задруга2“, Слоба и подарил ајмалија и мајци за да спие во нив во реалното шоу.