Радио Милева

Фатена на дело: Откриен идентитетот на „задругарката“ која и ја украде облеката на Луна Ѓогани (видео)

Фатена на дело: Откриен идентитетот на „задругарката“ која и ја украде облеката на Луна Ѓогани (видео)
фото:луна ѓогани/инстаграм

Луна Ѓогани веќе се пожали преку социјалните мрежи дека девојка која сега е учесничка во „Задруга3“, ја носи нејзината гардероба, но не сакаше да открие за кого станува збор.

Сепак, нејзините фанови се потрудија да ја пронајдат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ®️Dani Luna Đogani Fan Page (@dani_force_of_love_no1) on

Станува збор за Маја Маринковиќ, која е во лоши односи со Луна, со оглед и на тоа дека беше интимна со нејзиното момче Марко Миљковиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ®️Dani Luna Đogani Fan Page (@dani_force_of_love_no1) on


Маја сосема опуштено ги носи комбинациите кои Луна веќе ги носеше во претходната сезона на реалното шоу каде и победи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ®️Dani Luna Đogani Fan Page (@dani_force_of_love_no1) on

Сега се појавија и фотографиите кои докажуваат дека облеката на Луна навистина останала во „Задруга“ и не и била вратена назад, а некој друг продолжил да ја користи.

Останати вести од Радио Милева