Радио Милева

Фатена на дело: Многумина ќе ја критикуваат Александра Пријовиќ што прави два месеци по породувањето

Фатена на дело: Многумина ќе ја критикуваат Александра Пријовиќ што прави два месеци по породувањето
фото: Принтскрин/инстаграм

Александра Пријовиќ неодамна се породи и стана мајка на своето прво дете, синот Александар.

Пријовиќ ни поради мајчинството не се откажува од ноќниот живот.

Пејачката со сопругот Филип Живојиновиќ пред некоја вечер се појави на настап на Ацо Пејовиќ и лудувала до раните утрински часови.

фото: ана паунковиќ

Папараците на српскиот портал „Курир“ ја фотографирал пејачката на сплавот, а веднаш што влегла во клубот, Прија запалила цигара. Многумина присутни коментирале дека цигарите не ги испуштала од рака.

Иако пред два месеци стана мајка, Александра не се откажува од овој порок.

фото: ана паунковиќ

Останати вести од Радио Милева