Радио Милева

Фановите разочарани од стилската промена на Никол Шерцингер (фото)

Фановите разочарани од стилската промена на Никол Шерцингер (фото)
фото:никол шерцингер/инстарам

Уште откако се појави на светската јавна сцена, Никол Шерцингер (41) е препознатлива како црнокоса убавица и една од најжешките пејачки.

Сепак, сексипилната поранешна членка на „The Pussycat Dolls“ реши малку да си поигра со нејзиниот имиџ.

Поточно, таа објави серија фотографии на кои позира како русокоса, односно како Сенди од „Брилијантин“.

фото:никол шерцингер/инстаграм

Иако веројатно станува збор за перика, Никол сигурно ги изненади своите фанови кои ја „бомбардираа“ со коментари на социјалните медиуми.

Имаше и позитивни реакции.

“Не е лошо. Убава”, ја фалеа Никол некои од фановите.

Но, имаше и негативни реакции.

фото:никол шерцингер/инстаграм

„Не е руса.не ти прилега“, напишале оние на кои не им се допадна.

Како повеќе ви се допаѓа Никол, црнокоса или русокоса?

Останати вести од Радио Милева