Радио Милева

Фановите не престануваат да коментираат: Северина со новото видео ги запали социјалните мрежи (видео)

Фановите не престануваат да коментираат: Северина со новото видео ги запали социјалните мрежи (видео)

Популарната хрватска пејачка Северина Којиќ неодамна се најде во центарот на вниманието поради нејзините експлицитни фотографии.

Но, очигледно на пејачката не и пречат аферите, па секој момент го користи за да ужива.

Овојпат на Инстаграм, Северина сподели видео на кое игра и скока на песната „Single ladies“ од Бијонсе, а на себе носи долг капут под кој нема речиси ништо од облека.

Во прв план беше нејзиното бујно деколте и долге нозе, а пејачката не престануваше да се смее.

„Расположена“, напиша Севе во описот на фотографијата.

Нејзините фанови не престанаа да коментираат како Севе има одлична енергија и не престанува да се забавува.

 

View this post on Instagram

 

…mood… #shooting #soon #happybirthday @dajanapajkic ❤️ #volimstosevolimo @severina #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on