Радио Милева
шумска свадба

Ф1 шампионот Луис Хамилтон се жени со оваа убавица од соништата (ФОТО)

Ф1 шампионот Луис Хамилтон се жени со оваа убавица од соништата (ФОТО)
Шпанскиот топ модел Синди Кимберли за прв пат проговори за нејзината љубовна врска со светскиот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон.

Останати вести од Радио Милева