Радио Милева
распеана ѕверка

Еве зошто на целата естрада нема посилна пејачка од Сека! (ВИДЕО)

Еве зошто на целата естрада нема посилна пејачка од Сека! (ВИДЕО)

Сека Алексиќ се подготвува за големиот концертен спектакл закажан 14 април во Штарк арената, па за се’ да  мине беспрекорно, пејачката сака да биде во врвна форма.

Затоа Сека влезе во теретана и вежба понапорно од кога и да било порано…

…а нејзиниот сопруг Вељко ѝ помага, и и’ е голема поддршка на „распеаната ѕверка“.