Радио Милева

Еве како мајката на Слобо Радановиќ зборува за Кија Коцкар откако таа се разведе од нејзиниот син

Еве како мајката на Слобо Радановиќ зборува за Кија Коцкар откако таа се разведе од нејзиниот син
CLIP.RS / SCREENSHOT

Слободан Радановиќ вчеравечер одржа промоција на синглот „Коцка“. На промоцијата присуствуваа голем број негови колеги, но и неговото семејство.

Најгорда на синот беше мајката Драгиња, која немаше проблем за медиумите да зборува за сега веќе поранешната снаа Кија Коцкар.

-Тие сега се колеги. Нормално е да се поддржуваат. Се е тоа живот и шоу-бизнис – кажа мајката на Слобо за Пинк.рс

YOUTUBE

На нејзината среќа и немало крај. Не само поради промоцијата на новата песна, туку и затоа што нејзиниот син се занимава со работа што ја сака, па цела вечер не ја симнувала насмевката од лицето додека го гледала Слобо заедно со гостите.

Останати вести од Радио Милева