Радио Милева
Убавица како мама

Еве како изгледа ќерката на Харис Џиниовиќ: Џина ја наследила убавината на мама Мелина (фото)

Еве како изгледа ќерката на Харис Џиниовиќ: Џина ја наследила убавината на мама Мелина (фото)
фото:пинк.рс/принтскрин инстаграм

Ќерката на Харис Џиновиќ, Џина, е прекрасна девојка. Очигледно, таа ја наследи својата убавина од нејзината мајка Мелина и прерасна во вистинска убавица.

Ја следат 25.000 луѓе на Инстаграм, а не крие дека се забавува со фудбалерот на Црвена Звезда Андреј Ѓуриќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Покрај неговата ќерка Џина, Харис и Мелина Џиновиќ го имаат и синот Кан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

– Во нашата куќа, како и во повеќето семејства, улогите се поделени и ние функционираме толку добро. Јас не се мешам во работите што Мелина ги води затоа што тоа го прави тоа добро. Од друга страна, јас сум тој што има друг вид на едукација, а тоа е да станам пријател со деца, затоа што тогаш тие ќе ми се отворат и ќе знам сè за нив. Ако сме во врска родител-дете, тоа нема да се случи и децата да станат затворени. Тоа е формула на која се придржувам и одам во таа насока, па ќе видиме дали е добра – рече пејачкот во една прилика.

Останати вести од Радио Милева