Радио Милева

Еве како Филип Живојиновиќ ја израдува сопругата Прија на нејзиното роденденско утро (фото)

Еве како Филип Живојиновиќ ја израдува сопругата Прија на нејзиното роденденско утро (фото)
фото:инсатграм/принтскрин

Српската музичка sвезда Александра Пријовиќ ја воодушеви својата публика со својот нов сингл „Легитимно“, а сега на сите им покажа како сопругот Филип Живојиновиќ ја изненади утрото за нејзиниот 25-ти роденден.

Филип уште еднаш покажа дека мисли на својата сакана, а Александра сакаше сите да го видат тоа.

Утрото кога се пробудила, славеничката ја чекала убава глетка.

фото:Принтскрин/инсатграм

Филип и оставилголем букет цвеќе и чоколади, а останатиот подарок остана во тајност.

Останати вести од Радио Милева