Радио Милева

Еве како Анастасија Ражнатовиќ ја коментира бремената снаа и доаѓањето на внучето

Еве како Анастасија Ражнатовиќ ја коментира бремената снаа и доаѓањето на внучето
фото:тамара трајкјовиќ.дамир дервишагиќ/принтскрин/курир.рс

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, со нетрпение чека да стане тетка бидејќи нејзината снаа и братот Вељко очекуваат син.

Анастасија откри дека Богдана воопшто нема барања како бремена жена и е многу горда на неа.

фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм

“Богдана се чини дека не е бремена. Таа не е една од оние бремени кои само кукаат”, рече пејачката.

Иако не може да чека да стане тетка, таа сè уште не почнала да купува работи за внукот.

„Не размислувам за тоа, но очекувам бебе и навистина сум среќна. Не можам да чекам“, рече Анастасија.

Останати вести од Радио Милева