Радио Милева
привлечна во сите пози

Еве каде, како и со кого летува Елена Ристевска: Пејачката раскомотена ужива на Миконос (ФОТО)

Еве каде, како и со кого летува Елена Ристевска: Пејачката раскомотена ужива на Миконос (ФОТО)

Македонската поп пејачка Елена Ристевска одново одмора… Повторно на истата дестинација. Грчките острови… Поточно, Миконос! Нова тура летна авантура, во одбрано друштво на очигледно, омилената и локација!

Во секси бордо бикини, со пуштени коси, и наметка од бела проѕирна тантела, Елена ужива во благодетите на летото. Морето има своја магија која врз нашата пејачка очигледно влијае како пролетта врз природата. Бујна, насмеана, расположена, со жар во очите, Елена просто „цвета“ додека ги впива благодетите на островската убавина.

При тоа не престанувајќи во ниту еден момент да го истакне сиот свој сексапил со кој пејачката зрачи на преубавите островски плажи и нивните кафулиња.

Со имиџ на индијанка во ликот и римјанка во долгите мазни нозе, Елена е подеднакво атрактивна и кога стои, и додека се движи и кога седи и кога клечи… Привлечна и згодна, сексапилна и пожелна во енормни дози, во секоја од нејзините фото пози.

Арно ама, оддамна е познато дека одморот со било кого може да ти биде „мачка во вреќа“, ако немаш крај себе луѓе со кои ќе ја поделиш својата среќа. А, знаете ли со кого македонската пејачка ја дели својата на Миконос?

Друштвото е познато и анонимно, барем за пошироката јавност, која најдобро од сите покрај пејачката ја познава познатата српската авторка, хит композиторот Александра Милутиновиќ.

Останатите се помалку или повеќе анонимни, но сепак многу интимни и блиски и секако драги особи на Елена.

Дали меѓу нив е и „нејзиниот човек“, останува енигма?! Секако, не за долго! Зашто, ништо не останува тајна… „Доживотно“!