Радио Милева

Ева Лонгорија стана мајка на 43 години, а со една фотографија со синот разнежни многумина (фото)

Ева Лонгорија стана мајка на 43 години, а со една фотографија со синот разнежни многумина (фото)
фото:инсатграм/евалонгорија

Актерката Ева Лонгорија ужива во мајчинството и секој момент кој го минува со наследникот Сантијаго Енрике.

Убавата „очајна домаќинка“ Лонгорија моментално со семејството е во Торонто, а со јавноста сподели неодолив момент додека нејзиниот син и спие на градите.

Потсетување, актерката наследникот го роди во месец јуни 2018 година на 43 годишна возраст.

 

View this post on Instagram

 

Snuggle time in Toronto! #FavoriteTimeOfDay 🥰👶🏻

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on