Радио Милева

Ева Лонгорија само месец дена по породувањето изгледа совршено (фото)

Ева Лонгорија само месец дена по породувањето изгледа совршено (фото)
FOTO: PROFIMEDIA

На премиерата на филмот „Dog Days“, во Санта Моника се појави тазе породената актерка Ева Лонгорија во сако фустан во кој импресионираше со изгледот.

Иако сакото е бело и асиметрично, таа речиси изгледа како пред породувањето.

FOTO: PROFIMEDIA

Од раѓањето на синот Сантијаго помина само месец ипол, но очигледно Ева за брзо ќе се врати во топ форма.

FOTO: PROFIMEDIA

За нејзината убавина сигурно во голема мерка е заслужен ведриот дух и секако малиот Сантијаго и сопругот Хосе Антонио Бастон.