Радио Милева

Ерос Рамацоти навали среде улица: Неговата 25 години помлада сопруга мораше да се предаде (фото)

Ерос Рамацоти навали среде улица: Неговата 25 години помлада сопруга мораше да се предаде (фото)
фото:Profimedia, Backgrid UK

Италијанскиот музичар Ерос Рамацоти (55) со својата сопруга Марица Пелегрини (30) и синот Габриј Тулиј (3) е фотографиран на улиците низ Милано.

Облечен во спортска облека, италијанскиот пејач се шеташе низ градот, но страстите кај него се разбудија, па навали на сопругата во јавност.

фото:Profimedia, Backgrid UK

Пејачот очигледно ја изненади својата сакана, која првин го оттргнала знаејќи дека ги фотографираат, а потоа се предала во прегратките и бакнежите на сопругот.

фото:Profimedia, Backgrid UK

Инаку, синот на Рамацоти Габрио, оваа сабота ќе го прослави својот 4-ти роденден.

фото:Profimedia, Backgrid UK

Останати вести од Радио Милева