Радио Милева

Емина Јаховиќ за време на карантинот ја покажа својата куќа во Турција која ќе ве остави со подотворена уста

Емина Јаховиќ за време на карантинот ја покажа својата куќа во Турција која ќе ве остави со подотворена уста
фото: инстаграм

Пејачката Емина Јаховиќ моментално се наоѓа во изолација в нејзиниот дом во Турција каде што живее со години.

Та го искористи слободното време за да на фановите им ја сними и покажа вилата во која живее,  а многумина ќе ги остави без зборови.

Имено, таа ги снимаше скалите, па собите каде се нејзините деца, како и ходниците.

Од видеото може да се забележи дека во нејзиниот дел преовладува мермер, како и сива и беж боја. Во продолжение погледнете како изгледа куќата на Емина.

Останати вести од Радио Милева