Радио Милева

Емина Јаховиќ проговори по приказната дека е во врска со нов турски милионер

Емина Јаховиќ проговори по приказната дека е во врска со нов турски милионер
фото:емина јаховиќ/инстаграм

Турските медиуми објавија дека Емина Јаховиќ започнала нова врска со милионерот по име Салих Чечен, кого го запознала во теретана.

Таа вест се прошири и со региналните медиуми, а сега пејачката се огласи по ваквите пишувања.

Таа за „Ексклузивно“ посочи дека целата приказна е измислена и дека шпекулациите за новата врска не се вистинити.

“Шпекулациите за новата врска не се вистинити, сè е комплетно фабрикувано. Значи, тоа е тоа”, рече пејачката и испрати поздрав од летување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Останати вести од Радио Милева