Радио Милева

Емина Јаховиќ објави фотографија со трудничко стомаче: Пејачката има убав повод за славење (фото)

Емина Јаховиќ објави фотографија со трудничко стомаче: Пејачката има убав повод за славење (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм/еминајаховиќ

Турбулентниот период на Емина Јаховиќ е минато, а пејачката по разводот со сопругот Мустафа ужива во новите случувања.

Деновиве, таа имаше убав повод за славење, односно роденденот на синот Јаман.

По тој повод, Емина на социјалните мрежи сподели фотографија, а во описот напиша:

„Во ред е, јас го чувам твојот грб и знам дека ти го чуваш мојот“ напиша пејачката.

Освен тоа во кратките приказни на „Инстаграм стори“ таа исто така сподели фотографија кога била бремена со Јаман, а во описот напиша: „пред 11 години“.

Еве како тогаш изгледаше Емина.

фото: Принтскрин/инстаграм