Радио Милева

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа

Пејачката Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа, а веднаш потоа се огласи и на социјалните мрежи.

Имено, пејачката сакаше да ги извести фановите дека нема потреба за грижа, дека се е во ред, но истакна дека е во шок.

„Драги пријатели, само да ви кажам дека се чувствувам добро по ударот на автомобилите и животот не ми е во опасност како што пренесуваат некои медиуми. На снимање сум во Белград и морам да признам дека сум во шок, но морам да продолжам со работа. Ви благодарам за поддршката, ви праќам многу љубов“, напиша Емина.

 

View this post on Instagram

 

🙏🏻

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

По сообраќајката Емина примила инфузија и продолжила со снимање на спот, пренесуваат српските медиуми.