Радио Милева
топол, удобен, секси...

Емили Ратајковски во фустан каков што зимава ќе посакаат сите трендсетерки (ФОТО)

Емили Ратајковски во фустан каков што зимава ќе посакаат сите трендсетерки (ФОТО)

Совршен фустан за почетокот на есента. Може да се комбинира во различни стилови, а популарниот модел и актерка ја облекла онака, како што на неа најдобро и „лежи“.

Без оглед на фактот што ни претстојат се постудени  денови, сите ние сакаме во секој момент и на било која  температура да изгледаме модерно, убаво, но не и да се смрзнеме.

Ѕирнавме во Инстаграм профилот на Емили Ратајковски и таму најдовме идеален фустан за студените денови.

Топол, долг, удобен, но исто така многу секси, исто како овој секси модел и сака.