Радио Милева
Ова не е реално

Емили Ратајковски шокираше со изгледот на само 12 дена по породувањето (фото)

Емили Ратајковски шокираше со изгледот на само 12 дена по породувањето (фото)
фото:емили ратајковски/инстаграм принтскрин

Најголемиот број од жените мака мачат со доаѓањето на телото во нормала по породувањето, а макеоенката Емили Ратајковски како да сакаше да покаже дека е поразлична од сите.

29 годишната манекенка неодамна се породи тајно и роди здраво момче.

Потоа ги информираше сите со фотографија од нејзиниот син Силвестер Аполо, а сега го шокираше целиот Свет покажувајќи ја својата фигура 12 дена по породувањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Додека позираше во гардероба од нејзината нова колекција, Емили ја откопча свилената кошула и го покажа тесниот струк и рамен стомак.

фото:емили ратајковски/инстаграм принтскрин

„Зар не само што се породи?“, „Како? Па, само што се породи“, „Сигурно се шегуваш“, „Не може да изгледаш вака веднаш по породувањето“, се само дел од коментарите на следбениците на Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева